144 adet özel halk otobüsü çalıştırma ihalesi

Düzce Belediyesi 144 özel halk obüs çalıştırma hakkını 10 yıl süre ile 17 Aralık’ta ihaleye çıkartıyor. İhaleye yönelik ilan 5 Aralık 2019 tarihli Resmi Gazete’de yayınlandı. İhale Kapalı Teklif Usulü Artırma" yöntemi ile yapılacak.

05 Aralık 2019 Perşembe 10:10
Bu haber 2666 kez okundu
banner61
144 adet özel halk otobüsü çalıştırma ihalesi

İhale 17 Aralık 2019 Salı günü saat 14:00 da Düzce Belediyesi Merkez Hizmet Binası Encümen salonunda yapılacak. Muhammen bedellerde KDV hariçtir. Muhammen bedelin altındaki teklifler geçersiz sayılacaktır.

Muhammen Bedel Geçici Teminat (KDV Hariç) Tutar 11.520.000 TL 345.600 TL İhaleye Katılmak isteyen yüklenici Teknik şartnamedeki özelliklere haiz yeni (0 km) araçlara sahip olanlar “Araç Trafik Ruhsatname” lerinin fotokopisini ve Taahhütname-1 vereceklerdir. (0 km) araçlar sahiplikleri bulunmayan yüklenici Taahhütname-1 ve araç başına 6.000 TL’ lik teminat vereceklerdir.Taahhütname-1:
Katılımcılar “İhalenin kendisine kaldığı takdirde teknik şartnamede belirtilen özelliklere haiz otobüs temin edeceğine ve işin başlangıç tarihi itibari ile otobüsleri hizmete sunacağına, bu süre zarfında belirtilen şartlarda otobüs temin edemeyip ihalenin feshine sebebiyet vermesi durumunda Otobüs teminatı ve geçici teminatın irat kaydedilmesini kabul ettiğine, Düzce Belediye Başkanlığından bu hususta hiçbir hak talep etmeyeceğine” dair noter tasdikli taahhütname getireceklerdir.

Taahhütname-2: "Düzce Belediyesi özel halk otobüsü çalıştırılma işinde Düzce Belediyesinin belirleyeceği Elektronik Ücret Toplama Sistemini ve bu sistemden elde edilecek brüt gelir üzerinden; Toplu Taşımacılık Esaslarına Dair Yönetmelikte belirtilen oranda hizmet bedeli (komisyon) kesintisini kabul ve taahhüt ettiğine" dair noter tasdikli taahhütname getireceklerdir.

Taahütname-3: Katılımcılar ihale kendisinde kaldığı takdirde, “Belediyeye ait 12 metre ebadında araçlardan 8 adet kiralama yapacağını ve tüm bakım onarım, yakıt, sigorta vb... masrafların ihale süresince kendisine ait olduğunu kabul edeceğine, Araçların kiralama bedeli aylık araç başına 6.080 TL+KDV bedel üzerinden kiralayacağını ve kira bedelinin Ücret Toplama Sisteminden otomatik olarak kesileceğine” dair noter tasdikli taahhütname getirecektir. Kiralanan araçlarla ilgili sözleşme imzalanacaktır.
 

Anahtar Kelimeler: Düzce Belediyesi;

    Yorumlar

E-Gazete
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
  • Taşıma Dünyası Gazetesi - 29 Temmuz 2020 Manşeti
Arşiv